Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Postać, która jest dobra nawet po słabym early.


Domilos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Poszukuję postaci, które pomimo złych statów w early potrafią siać terror. Aktualnie posiadam 3 takie postacie:

-Nasus - i co z tego, że padnie kilka razy, wystarczy, że nastackuje sobie Q

-Veigar - podobnie do Nasusa, dodatkowo ult robi świetny dmg w apc.

-Kayle - w late nawet bez feeda potrafi zjechać przeciwnego adc na Q+E, no i w razie czego ult.

 

Znacie jeszcze jakieś? Postacie mogą być na każdą linię, prócz jungli. Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Katarina, powbijasz w tf'y i z 0/4 możesz zrobić staty na +

  • ulti do tf
  • obniżenie MR
  • AoE na W
  • Escape
  • doskok
  • pasyw skrócający cd po killu
  • harras z Q

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

 

Katarina, powbijasz w tf'y i z 0/4 możesz zrobić staty na +

  • ulti do tf
  • obniżenie MR
  • AoE na W
  • Escape
  • doskok
  • pasyw skrócający cd po killu
  • harras z Q

 

Ulti do Tf które jest banalne do skontrowania przez 50% postaci . Oczywiście jest dobra, ale na ważniejsze gry wolał bym nie ryzykować .

 

Oczywiście ,ze Caitlyn

  • Range
  • Trap
  • Escape
  • Poke
  • Ulti
  • Niszczy w Late
  • Polecam zagrać z nafeedowaną Vayne vs Wyfarmioną Cait . Cait ją zje .
Opublikowano

Lux dobra do carry'owania gry

 

- Duży zasięg skilli

- CCki

- Ult (daleki zasięg, mocy i krótki cd)

- Shield

- Nadaje się na mida jak i na supporta

Opublikowano

Tryndamere jak dla mnie:

-Kryty

-Duży damage

-Uleczenie

-Spowolnienie

-Nieśmiertelność

-Dasz

-Nie ma many(krew lub furię)

Opublikowano

Akali nawet przy przegranej linii, potrafi siać terror. Przeciwnego apc/adc zjeżdża na q-aa-e-aa

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano

Gragas - nawet jeśli nie złapiesz killi , i tak jest op ;D

- Harras
- Fajne przeliczniki = pro DMG
- Inicjator
- Escape
- Mobilny
- Dobry 1 vs 1
- CC ( tylko z ulta )
- Beczki

Opublikowano

To Kayle ma słabe early O_O ?

 

Kennen

Ninja shuriken

Ninja cios piorunem

Ninja szybkość

Ninja ulti ( jak fiddle )

 

+Mobilny

+ Dostęp dobry do farmy

+ Łatwa farma

+ MOCNEEE DMG

+ Stun

 

- Można go odepchnąć ,jak się go nie ogarnie.

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

Tryndamere jak dla mnie:

-Kryty

-Duży damage

-Uleczenie

-Spowolnienie

-Nieśmiertelność

-Dasz

-Nie ma many(krew lub furię)

Przecież Trynda bez farmy jest kupą ;_;

Opublikowano

Przecież Trynda bez farmy jest kupą ;_;

Autorowi tematu chodzi o złe staty czyli ileś tam dedów ,a 0 killi,o farmie nic nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...